Poradniki

s. Anna Maria Pudełko AP. Aneta Literacka „Wielki foch. O (nie)dojrzałości kobiet”

Czytelnia Pon. 08.03.2021 15:40:00
08
mar 2021

Książka znakomita, wyczekiwana, intrygująca i bardzo potrzebna. Świetny duet autorski niezwykłych kobiet – s. Anny Marii Pudełko AP (Rodzina Świętego Pawła) i Anety Liberackiej, redaktor naczelnej portalu Stacja7.pl w arcyciekawej rozmowie na temat kobiecości: jak ją zrozumieć, przyjąć i zacząć się nią cieszyć. Prowokujące pytania zadaje redaktor Edycji Świętego Pawła Ilona Kisiel. Po prostu koniecznie trzeba przeczytać.

„Moim marzeniem jest, aby kobiety potrafiły spojrzeć na swoją kobiecość jako na dar. Dar od Boga, który rozwijają także dzięki innym. Żeby mogły się zapalić do wdzięczności za to, kim są i kim mogą się stawać, do pasji poznawania siebie, do ciekawości siebie, do odwagi obdarowywania sobą innych”.
Anna Maria Pudełko AP.

„Czytelniczkom i sobie życzę, byśmy wraz ze zrozumieniem kolejnych etapów naszej dojrzałości nie odbierały naszych przymiotów kobiecości jako negatywnych.

Przestańmy się wreszcie kłócić same ze sobą i nie miejmy sobie za złe tego, jakie jesteśmy”.
Aneta Liberacka.

Wszystkie pragniemy być kobietami dojrzałymi wewnętrznie, które czują się dobrze same ze sobą i z którymi dobrze czują się inni w różnych relacjach:

małżeńskich, przyjacielskich, koleżeńskich, zawodowych… Siostra Anna

Maria Pudełko AP i Aneta Liberacka opowiadają, jak możemy sobie radzić z naszymi emocjami i ich wyrażaniem.

Edycja św. PawełDW

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.