Diecezja drohiczyńska

17. Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa

21
lip 2021

W niedzielę, 25 lipca w Czeremsze w diecezji drohiczyńskiej odbędzie się 17. Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa. Początek wydarzenia o godz. 9.00.

Cele turnieju jest upowszechnianie gry w szachy wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, rozwój zainteresowań dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez udział w wydarzeniach sportowych a także uczczenie św. Krzysztofa.

Turniej odbędzie się w niedzielę, 25 lipca, rozpocznie go Msza Św. o godz. 9.00 w kościele parafialnym w Czeremsze. O godz. 10.30 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czeremsze (ul. Szkolna 2) rozpoczną się rozgrywki. Organizatorem jest Parafia Królowej Polski w Czeremsze i Diecezjalne Duszpasterstwo Sportu Diecezji Drohiczyńskiej.

W turnieju mogą grać wszyscy chętni pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia do sędziego e-mail: jozek@flazinski.pl lub poprzez stronę programu sędziowskiego: http://chessarbiter.com/turnieje W zgłoszeniu podajemy nazwisko i imię, datę urodzenia, miejsce zamieszkania lub klub. Zawodnicy niezgłoszeni, będą mogli grać tylko w wypadku wolnych miejsc.

System rozgrywek:

• 7 rund systemem szwajcarskim
• Tempo gry: 10 minut + 5 sekund za posunięcie (15 minut) dla zawodnika

Nagrody:

• Trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji open – puchary

• Nagrody w klasyfikacji juniorów do lat 10 (ur. 2011 i młodsi), do lat 13 (ur. 2008- 2010), do lat 18 (ur. 2003 – 2007) z podziałem na chłopców i dziewczęta
Opiekę sędziowską będzie prowadził Józef Flaziński z Sokołowa Podlaskiego.

Do udziału 7. Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa zaprasza ks. mgr Krzysztof Domaraczeńko, Diecezjalny Duszpasterz Sportowców Diecezji Drohiczyńskiej.

Źródło: OrganizatorzyNasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.