Biała Podlaska

Koncert uwielbienia w bialskim amfiteatrze

16
cze 2022

Ponad tysiąc osób zgromadziło się w amfiteatrze w Białej Podlaskiej na koncercie Biała dla Jezusa. W uroczystość Najświętszego Ciała i Kri Pańskiej bialczanie zgromadzili się, aby wspólnie uwielbiać Pana Boga, dziękować Mu za wszelkie otrzymywane łaski oraz wołać o pomoc Ducha Świętego.


16 czerwca po godz. 18.30 rozpoczął się Wieczór Chwały. Do bialskiego amfiteatru ściągnęły tłumy, a widzów przywitał zespół Full Power Spirit. Następnie modlitwę uwielbienia prowadził zespół PAW. Na widowni zasiadł gość specjalny - biskup siedlecki Kazimierz Gurda.
Głównym celem Wieczoru Chwały jest aby zgromadzeni z radością, w tym szczególnym dla wierzących dniu – uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - uwielbiali Pana Boga, dziękowali Mu za wszelkie otrzymywane łaski oraz wołali o pomoc do Ducha Świętego. Swoją radość z obecności Boga wyrażają śpiewem i tańcem z momentami wyciszenia i zadumy.
Wydarzenie to skierowane było do wszystkich osób, niezależnie od wieku. Zarówno do tych, którzy odnaleźli już swoje miejsce w Kościele, jak i do tych, którzy go wciąż poszukują. Wszystkich zaangażowanych w to dzieło łączy pragnienie służby Panu Bogu oraz wspólnego budowania wiary.
Punktem kulminacyjnym koncertu była adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas tegorocznego koncertu obecne były znaki Misji Świętych, kopia cudownego obrazu Matki Bożej Kodeńskiej i relikwie bł. Męczenników Podlaskich z Pratulina.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Izabela Chajkaluk
+48.500106004

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.