Diecezja drohiczyńska

Na kawę do Drohiczyna

15
maj 2021

Bp drohiczyński Piotr Sawczuk poświęcił nowo otwartą kawiarnię „Za Bramą”, która mieści się w sąsiedztwie Muzeum Diecezjalnego przy ul. Kraszewskiego 4 w Drohiczynie.

O poświęcenie nowego lokalu poprosił Ekonom Diecezji Drohiczyńskiej ks. Piotr Jurczak. Biskup Sawczuk wyraził radość z podjętej inicjatywy oraz nadzieję, że miejsce to stanie się przyjazną przystanią dla odwiedzających Drohiczyn turystów. Na ręce ks. Piotra złożył serdeczne podziękowanie wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie kawiarni szczególnie ks. Krzysztofowi Mielnickiemu. Na pamiątkę spotkania Pasterz Diecezji przekazał do nowej kawiarni Krzyż Drohiczyński.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Kurii Diecezjalnej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, Szkół Benedykta oraz spółki „Orły z Podlasia”, która współpracuje z Diecezją w prowadzeniu nowo powstałego dzieła.

Kawiarnia jest czynna od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00 – 19.00. Ze względu na stan epidemiczny, zasady funkcjonowania kawiarni określają aktualnie obowiązujące przepisy sanitarne.Źródło: Diecezja Drohiczyńska

ABol/DW
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.