Międzyrzec Podlaski

Dni Drelowa 2022 /ZAPOWIEDŹ/

Kultura Pt. 01.07.2022 17:52:06
01
lip 2022

Już w najbliższą niedzielę, 3 lipca odbędą się Dni Drelowa. To święto wróciło po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Mieszkańców gminy i wszystkich gości czeka wiele atrakcji min. lot statkiem powietrznym nad Drelowem. Przelot śmigłowcem nad Drelowem odbędzie w ramach akcji charytatywnej na leczenie mieszkanki (Sylwii), która przechodzi ciężką chorobę nowotworową. Loty za sponsoruje firma Wipasz S.A. Będą dwa sposoby żeby włączyć się w akcję: udział w licytacji, która odbędzie się ze sceny lub zakupienie cegiełki. Spośród tych osób odbędzie się losowanie na lot helikopterem.

W ramach Dni Drelowa odbędzie się otwarta parada motocyklistów, pokaz strongman. Ponadto koncerty z różnego rodzaju muzyką. W tym roku zagrają: Lanberry, Boogie Night, Koniec Listopada oraz Tex. Koncerty rozpoczną się o godzinie 17.30 Oficjalne rozpoczęcie Dni Drelowa zaplanowano na godzinę 15.00.

Podobnie jak to było w latach ubiegłych Dni Drelowa rozpoczną się sesją Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Drelowskiej, które w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia swojej działalności.

Organizatorem Dni Drelowa jest Gminne Centrum Kultury w Drelowie.

POSŁUCHAJ

SK

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.