Łuków

Łuków: barwy jesieni

Kultura Pon. 25.10.2021 09:44:34
25
paź 2021

Ponad 220 prac wpłynęło na I Szkolny Konkurs Fotograficzny ,,Barwy jesieni”, który odbywał się w Zespole Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie. Uczniowie na zdjęciach pokazali jak wygląda świat pomalowany jesiennymi kolorami.

Jesień to pora roku, która zachęca nas do spacerów ze względu na piękno barw, które widać w krajobrazie. Skłania nas do zatrzymania się i uchwycenia w obiektywie aparatu tej niezwykłej palety kolorów. Uczniowie biorący udział w konkursie uchwycili różne barwy jesieni. Na konkurs wpłynęło ponad 220 zdjęć wykonanych przez uczniów z klas technikum i zawodowej szkoły branżowej I stopnia.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Błażej Jabłoński 1TP (kasztany, jarzębina, grzyby czyli dary jesieni) i Oliwia Kapitaniuk 2Te ( kot na jesiennym spacerze).
II miejsce - Bartosz Bielecki 1 TP (Jata jesienią) , Kamil Domański 1 ts (park miejski w Łukowie, kaczki i dynie w przydomowym ogrodzie),Patryk Zalewski 2 TMc (dojrzała gruszka z osą)
III miejsce- Michał Stanisławski 1TS (park w Adamowie) oraz Weronika Abramek 3TH ( krajobraz i kasztany w Laskach)

Wyróżnienia:

Tomasz Szczygielski 3ti (dynie i jesienna dziewczyna),Zofia Paćkowska 2wb (jesienny park w Łukowie),Weronika Pałczak 2Te (jesienna aleja na os.Klimeckiego),3Tsp Bartek Szczygielski (jesienna aleja w lesie), Isa Sultanov 2wa (jesienne drzewo z zapaloną latarnią),3kmp Cezary Kardas (las w jesiennej szacie), Jakub Krasuski 2 te (kot w jesiennych liściach), Brajan Szyndler 2wa (dynie, las jesienią),Bartek Bany 3te (dynie w ogrodzie),Wiktoria Cegiełka 1TE (jesienny wypad na motorach, las koło Adamowa).
Organizatorami konkursu byli Beata Kuczyńska, Liliana Kołodyńska i Mariusz Toporowicz.zdjęcia i informacja: ZS nr 1 Łuków
AKup [JA]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.