Łuków

Łuków: nagrody za udział w Grze Miejskiej rozdane

Kultura Wt. 15.11.2022 09:15:07
15
lis 2022

Poznaliśmy zwycięzców Gry Miejskiej o Bronisławie Chącińskim „BR-CH-QR”. Do udziału w tej zabawie zaprosiły ŁOK oraz Hufiec ZHP Łuków. Wręczenie nagród zwycięzcom gry odbyło się podczas Łukowskiej Mocy Kultury.

Gra Miejska o Bronisławie Chącińskim „BR-CH-QR” odbyła się pod koniec października. Była ona częścią projektu „Działalność społeczna i postać Bronisława Chącińskiego na Ziemi Łukowskiej w XIX w.”, dofinansowanego przez Fundację BGK w programie „Dzieci Kapitana Nemo – edycja III”. Projekt ten realizowały wspólnie Łukowski Ośrodek Kultury i Hufiec ZHP Łuków, a udział w nim wzięła młodzież z I LO im. T. Kościuszki.

W Grze Miejskiej wzięło udział 46 osób. Oceny Kart dokonało jury w składzie: Grzegorz Skwarek – przewodniczący oraz Alicja Dymitruk i Tomasz Kanadys. Decyzją jury zwycięzcami gry zostali: Aleksandra Sulej, Magdalena Czarnecka, Magdalena Gosek i Sebastian Romańczyk. W gronie wyróżnionych zaś znaleźli się: Aleksandra Zaniewicz, Alicja Wielgosz, Anna Walczak, Magdalena Skwarek, Wiktoria Grochowska, Wiktoria Robak, Oliwia Dzido, Aleksandra Siwiec i Paulina Szmulik.

Podsumowanie i wręczenie dyplomów oraz nagród zwycięzcom Gry Miejskiej o Bronisławie Chącińskim „BR-CH-QR” odbyło się 10 listopada podczas jednego z wydarzeń Łukowskiej Mocy Kultury.


zdjęcia i informacja: ŁOK
AKup/MR
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.