Maluma i jego nowa płyta na antenie Radia Podlasie

Na antenie radia Wt. 09.02.2021 09:48:00
09
lut 2021

Maluma świętuje 27 urodziny premierą nowego albumu 7 Días en Jamaica. Płytę usłyszeć można w tym tygodniu na antenie Radia Podlasie. Zaledwie dwudziestosiedmioletni Maluma jest prawdziwym idolem wśród młodzieży i jednym z wiodących artystów na latynoskiej scenie muzycznej.

Juan Luis Londoño urodził się w Kolumbii, a jego pseudonim powstał z dwóch pierwszych liter imion jego mamy, taty i siostry. Zdobywca latynoskiej nagrody Grammy w kategorii Najlepszy album wokalny - pop współczesny z 2018 roku za album „F.A.M.E.” to jeden z najbardziej popularnych w social mediach artystów. Na nowej płycie artysta wzbogacił swoje standardowe brzmienie o rytmy i inspiracje z reggae i dancehallu, współpracując przy tym z takimi artystami jak Ziggy Marley czy Charly Black. Każda z piosenek ma swój niepowtarzalny klimat, ale razem tworzą spójny projekt. Wokalista zaprezentował muzykę latynoską w odświeżonej i nowatorskiej formie.

Projekt składa się z siedmiu różnych utworów, do których zostały nagrane klipy przedstawiające Malumę w podróży przez Jamajkę. Pomysł na koncepcyjny album narodził się ponad rok temu, kiedy Maluma wybrał się na Jamajkę wraz z najbliższym gronem przyjaciół. Ta podróż wpłynęła na artystę do tego stopnia, że przez większość wycieczki tworzył muzykę, zachwycony pięknem wyspy.

- Te dni na Jamajce były mi bardzo potrzebne - w tym czasie musiałem uciec i odpocząć od pogoni za karierą. Zastanawiałem się wtedy, czy ogóle powinienem kontynuować tworzenie muzyki. Poszukiwałem odpowiedzi w głębi mojej duszy i wróciłem jako inna osoba, pełna inspiracji i uświadomiłem sobie, że muzyka jest częścią mnie - mówi Maluma.

AK/DW
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kaszczyc

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook