Ogólnopolskie Rekolekcje Oddanie33 na antenie Radia Podlasie

Na antenie radia Wt. 03.11.2020 16:18:00
03
lis 2020

ODDANIE33 to 33 dni przygotowania rekolekcyjnego do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem - Jezusowi. Od czwartku, 5 listopada na antenie Katolickiego Radia Podlasie o 15:25 i 21:25 będą emitowane rozważania rekolekcyjne Oddanie33.

Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem - Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie.

Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła.

Rozważania przygotowane zostały przez Fundację Tota Tua, powołaną specjalnie do realizacji tych rekolekcji. Treści w nich zawarte obejmują fragmenty z Pisma Świętego, Traktatu św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, dzienników Alicji Lenczewskiej oraz tzw. “światło z Fatimy” - spojrzenie na słowo z dnia przez pryzmat objawień Matki Bożej w Fatimie i jej słów skierowanych do Kościoła i świata.

Przygotowane, autorskie rozważania posiadają Nihil Obstat oraz Imprimatur Kurii Metropolitalnej w Poznaniu. Dla działalności Fundacji Tota Tua, związanej z prowadzeniem 33-dniowych rekolekcji - listu poparcia udzielił ks. abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. Możemy w nim przeczytać: “Mając na uwadze dotychczasową działalność Fundacji Tota Tua, która jest mi znana i spotyka się aprobatą duszpasterzy, wyrażam wdzięczność wobec wszystkich, którzy życzliwie przyjmują prowadzone przez nią działania”.

Od 5 listopada 2020 rozważania rekolekcyjne na antenie KRP będą emitowane o godz. 15:25 i 21:25, na radiowym facebooku o 7:25. Filmy z rekolekcjami będą dostępne codziennie na kanale YouTube Internetowej Telewizji FARO TV.

101,7    106,0    POSŁUCHAJ ONLINE

Js

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Joanna Symanowicz
+48.515869707

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.