Świąteczny album Meghan Trainor na antenie Radia Podlasie

Na antenie radia Wt. 08.12.2020 15:16:00
08
gru 2020

Nowy, świąteczny album Meghan Trainor „A Very Trainor Christmas” prezentuje w tym tygodniu Radio Podlasie.

Wokalistka mówi o płycie tak:
„Jestem dzieckiem świąt i od zawsze moim marzeniem było wypuszczenie świątecznego albumu. To, że robię to wspólnie z rodziną jest jeszcze lepsze! Utwory nagrane z moimi bliskimi to wspomnienia, które zostaną ze mną na zawsze. Będę mogła odtwarzać je w nieskończoność."
Earth, Wind & Fire oraz Seth McFarlane to ulubieni artyści Meghan i jej rodziny dlatego zostali zaproszeni do nagrania wspólnych utworów.

Wliczając ostatni singiel Meghan „My Kind of Present”, na albumie znalazło się sześć nowych piosenek. „Holidays (feat. Earth, Wind & Fire)” to kawałek, który łączy świąteczny klimat z imprezą disco. Oprócz tego na projekcie słyszymy m. in. „Christmas Party” i „Christmas Got Blue”. Jedno jest pewne - Święta nie mogą istnieć bez rodziny. W nowej aranżacji „White Christmas” pojawił się Seth MacFarlane, a w „Rudolph The Red-Nosed Reindeer” można usłyszeć rodzinę artystki: Jayden, Jennę, i Marcusa Toney’ów. Najbardziej sentymentalny moment na całym albumie to występ taty Meghan - Garego Trainora w „Have Yourself A Merry Little Christmas”.AK/Js

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.