Siemiatycze

21-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Region Wt. 20.04.2021 17:25:39
20
kwi 2021

Siemiatyccy policjanci zatrzymali 21-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Część z nich mężczyzna miał przy sobie, kolejne środki odurzające policjanci zabezpieczyli w jego domu. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone narkotyki to mefedron, marihuana oraz haszysz o łącznej wadze blisko 9 gram.

W poniedziałek, 19 kwietnia po godzinie 20.00, siemiatyccy policjanci na jednej z ulic w mieście, zauważyli mężczyznę, który na ich widok przyspieszył kroku. Chwilę później wyszło na jaw, dlaczego mieszkaniec powiatu siemiatyckiego chciał uniknąć spotkania z policjantami. Przy 21-latku, mundurowi znaleźli foliowe zawiniątka z białymi kryształkami. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to mefedron. W trakcie dalszych czynności prowadzonych przez policjantów w domu mężczyzny, zabezpieczono woreczki foliowe z suszem roślinnym oraz zbryloną substancją koloru brunatnego. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone narkotyki to marihuana i haszysz.

Podejrzany 21-latek usłyszał już zarzuty. Za posiadanie narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Siemiatycze

ABol/DW


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.