Radzyń Podlaski

Budka Suflera ma zagrać na dożynkach powiatu radzyńskiego

Region Wt. 22.06.2021 16:30:12
22
cze 2021

W ubiegłym roku nie udało się ze względu na pandemię. W tym samorządy liczą, że będzie można organizować letnie imprezy plenerowe, w szczególności te mające największe znaczenie dla tradycji i integracji mieszkańców. W powiecie radzyńskim chcą zaprosić na dożynki Budkę Suflera.

Starosta radzyński Szczepan Niebrzegowski liczy, że tego lata dożynki powiatowe nie będą musiały zostać ograniczone do dziękczynnej Eucharystii. W tym roku, o ile obostrzenia pozwolą, dożynki powiatowe odbędą się w Czemiernikach, na terenie stadionu gdzie prace dobiegają końca. POSŁUCHAJTakie są plany. Jak będzie z realizacją zarówno w powiecie radzyńskim, jak i całym regionie? Tego nie wie nikt. Wszystko będzie zależało od poziomu zakażeń koronawirusem i związanych z tym obostrzeń. Bo choć mieszkańcom brakuje tradycyjnych, lokalnych imprez, to zdrowie najważniejsze.

O powodzeniu tych planów będziemy Państwa informować. Jeśli się powiodą, dla mieszkańców będzie to nie lada gratka. Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu, Budka Suflera po reaktywacji powróci na trasę bez Krzysztofa Cugowskiego. Przed mikrofonem ma stanąć Robert Żarczyński. I w takim składzie mają odwiedzić Czemierniki. Imprezę zaplanowano na 29 sierpnia.

KS [ja]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Karolina Suchodolska
+48.500105909

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.