Łuków

Festyn Rodzinny w Łukowie

Region Śr. 10.08.2022 13:55:29
10
sie 2022

W niedzielę, 7 sierpnia po raz 12 odbył się Festyn Rodzinny w Łukowie zorganizowany przez Koinonię Jan Chrzciciel. W trakcie wydarzenia odbył się spektakl poświęcony Bogu i rodzinie, koncerty różnych artystów oraz losowanie nagród.

Na wydarzenie przybyło wielu różnych gości. Część z nich dawała świadectwo wiary. Anna i Piotr Werwińscy podkreślali wartość rodziny oraz mówili o tym jak budować silne więzi. Wokaliści występujący na scenie między piosenkami opowiadali o swojej relacji z Bogiem. Publiczność mogła wysłuchać świadectw m. in. Grzegorza Miecznikowskiego oraz Mirka ,, Kolah’’ Kolczyka.

Ucztę duchową i artystyczną uczestnicy festynu mogli przeżyć podczas licznych koncertów. Podczas imprezy wystąpiły dzieci z Koinonii Jan Chrzciciel. Ich występ przygotował Łukasz Bojaczuk. Na scenie zaprezentował się również Zespół Muzyczny z Ukrainy, EnGedi z Lublina oraz soliści Iwona Pietrala i Mirek Kolczyk.

Festyn Rodzinny był też czasem zabawy, w której mogły uczestniczyć całe rodziny. W trakcie imprezy odbyło się wiele warsztatów m. in. rysunku rodziny, robienia biżuterii, rysunku na foliowej ściance, plecenia wianków oraz carving. Dzieci mogły również pobawić się na dmuchańcach, wziąć udział w grach planszowych i ogrodowych, czy zabawach bajkowych z Kopciuszkiem, Jasiem i Małgosią, Smerfami, Królową Śniegu, Królewną Śnieżką i Czerwonym Kapturkiem. Wśród atrakcji znalazły się również: malowanie twarzy, samoloty zdalnie sterowane, ścieżka sensoryczna, bańki mydlane oraz amazonki na koniach. Podczas festynu odbyła się familiada sportowa i warsztaty z zumby.

Impreza dobyła się pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków.MR

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.