Siemiatycze

Kącik Malucha w Urzędzie Gminy Siemiatycze

Region Pt. 22.01.2021 09:58:37
22
sty 2021

Jesienią ubiegłego roku Urząd Gminy Siemiatycze przeniósł się do nowej siedziby przy ul. Kościuszki 88 w Siemiatyczach. W budynku dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami znajduje się urząd gminy, ośrodek pomocy, ośrodek kultury, przedszkole i żłobek. W urzędzie zgodnie z wcześniejszą deklaracją, do dyspozycji dzieci jest kącik malucha. Gdy dorośli załatwiają sprawy urzędowe, dzieci mogą spędzić czas w specjalnie zaaranżowanym dla nich miejscu.

Dlatego kącik malucha znajdujące się przy wejściu głównym, od strony ul. Kościuszki. Dzieci mogą korzystać z panelu interaktywnego z grami edukacyjnymi. Oferta gier i zabaw podzielona jest na trzy kategorie wiekowe (3 - 4 lata, 5 - 6 lat i 8 lat). Dzieci znajdą tam nowatorskie i oryginalne zestawy edukacyjne, uruchamiane na zasadzie dotykowej, posuwanie się w poszczególnych funkcjach panelu jest proste i intuicyjne. Do dyspozycji dzieci są stoliki, krzesełka i tzw. przeplatanki – edukacyjny labirynt kolorów i kształtów, uczący najmłodszych logiki.
    
Kącik dla dzieci już został oddany do użytku, wszystkie udostępnione urządzenia mają powierzchnie, które łatwo można dezynfekować.ABol/Js
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.