Łuków

Łuków: Dzień Strażaka

Region Wt. 04.05.2021 16:40:02
04
maj 2021

Dziś Dzień Strażaka. Czas na składanie życzeń wszystkim druhom, podsumowania i mówienie o planach na przyszłość. Ciekawy plan na przyszłość mają strażacy z Łukowa. Przygotują się do rozbudowy budynku komendy.

Jak mówi nam Tomasz Majewski, komendant Komedy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie projekt budowlany już jest. Zakłada on dobudowanie nowego skrzydła do istniejącego budynku. W nowych pomieszczeniach znaleźć by się miały pomieszczenia administracyjno - biurowe oraz sala konferencyjna. Jest też plan aby powstał tam tzw. mały ognik, czyli pomieszczenie edukacyjne dla dzieci. Natomiast w starym budynku mieściła by się jednostka ratowniczo – gaśnicza oraz przeniesione do wyremontowanych pomieszczeń zostało by stanowisko kierownicze. Komendant Tomasz Majewski dodaje, że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem rozbudowa budynku komendy straży pożarnej w Łukowie rozpocznie się w przyszłym roku.

O tym, co działo się w ubiegłym roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie oraz o planach łukowskich strażaków mówi nam komendant Tomasz Majewski:
POSŁUCHAJNasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.