Łuków

Łuków: kartka dla obrońców granic

Region Śr. 24.11.2021 11:33:22
24
lis 2021

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie przygotowali kartki dla obrońców granic. Tym samym włączyli się w akcję Fundacji Niepodległość. Powstało 40 takich kartek dla „pań i panów w mundurach”.

W nadesłanej do nas relacji, czytamy:

Uczniowie uczęszczający na świetlicę szkolną z ochotą i zaangażowaniem wzięli udział w akcji organizowanej przez Fundację Niepodległość – „Kartka dla obrońców granic”. Zadaniem młodych patriotów było wykonanie laurki dla żołnierzy, strażników granicznych i policjantów, którzy pełnią obecnie służbę na granicy polsko - białoruskiej.

Dzieci w pracach plastycznych wyraziły swoją wdzięczność oraz wiele serdecznych uczuć dla „pań i panów w mundurach”. Te z maluchów, które już nauczyły się pisać, z własnej woli dodawały do rysunków krótkie życzenia. Dzieci zawierały w nich swoją wdzięczność, szacunek i słowa otuchy dla tych, którzy strzegą naszej Ojczyzny.

Była to dla naszych uczniów prawdziwa lekcja żywego patriotyzmu. Dzieci wykonały 40 pięknych, niosących wiele ciepła i serdeczności prac.

Kartki wykonano pod kierownictwem artystycznym Anety Borkowskiej, Anny Zabłockiej, Małgorzaty Rzepko i Moniki Wolanin Drozd.zdjęcia i informacja: SP 4 ŁukówNasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.