Siemiatycze

Niedzielni kierowcy stracili prawo jazdy

Region Mon 22.02.2021 17:08:49
22
Feb 2021

Policjanci z hajnowskiej drogówki zatrzymali w niedzielę do kontroli dwoje kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. 37-latka jechała skodą z prędkością 104 kilometrów na godzinę w Daszach, natomiast 28-latek poruszał się bmw z prędkością 113 kilometrów na godzinę w Nowosadach. Kierowcy stracili prawo jazdy i zostali ukarani mandatami.

W niedzielę, 21 lutego przed godz. 8.00, w Daszach, policjanci z hajnowskiej drogówki zatrzymali do kontroli skodę. 37-latka zlekceważyła przepisy ruchu drogowego przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 54 kilometry na godzinę. Kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę mundurowi zatrzymali w godzinach popołudniowych w Nowosadach. 28-latek jechał bmw z prędkością 113 kilometrów na godzinę. Białostoczanka oraz mieszkaniec Narewki natychmiast stracili prawo jazdy. Za popełnione wykroczenia zostali również ukarani mandatami, a na ich konta trafiło po 10 punktów karnych.

Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów, a także dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

KPP Hajnówka
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Magda Szewczuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.