Łosice

Odszedł na emeryturę zastępca Komendanta Policji w Łosicach

Region Pon. 01.03.2021 09:11:48
01
mar 2021

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Dariusz Krzesicki pożegnał I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Łosicach, mł. insp. Janusza Celińskiego, który przepracował niemal 29 lat w policyjnym mundurze. Komendanta pożegnali też policjanci oraz pracownicy cywilni KPP w Łosicach.

W sali konferencyjnej KPP w Łosicach 26 lutego odbyło się pożegnanie mł. insp. Janusza Celińskiego, który po niemal 29 latach służby rozstał się z policyjnym mundurem. Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michał Ledzion za pośrednictwem Zastępcy KWP zs. w Radomiu, insp. Dariusza Krzesickiego przekazał mł. insp. Januszowi Celińskiemu podziękowania za lata rzetelnej służby, która wymagała niejednokrotnie wielu wyrzeczeń i zrozumienia ze strony najbliższych.

Komendant Powiatowy Policji w Łosicach, insp. Dariusz Borkowski wyraził uznanie za doskonałą współpracę, profesjonalizm i wsparcie. Mł. insp. Janusz Celiński podziękował komendantowi wojewódzkiemu, powiatowemu a także łosickim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym Policji, z którymi współpracował. Wszyscy życzymy mł. insp. Januszowi Celińskiemu pogody ducha i satysfakcji z realizacji marzeń i pozasłużbowych życiowych planów.


tekst: mł. asp. Nina Zaniewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.
Fot. KPP w Łosicach

KSkor/Js
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.