Międzyrzec Podlaski

Podziel się czekoladą

Region Czw. 18.11.2021 17:23:29
18
lis 2021

Szkolne koła Caritas w Rudnikach i w Szkole Podstawowej nr 2 Międzyrzecu Podlaskim prowadzą zbiórkę tabliczek czekolady. Zostaną one przekazane dla służb strzegących naszej granicy.

Z inicjatywą zbiórki tabliczek czekolady wyszedł asystent kościelny Szkolnego Koła Caritas w Rudnikach ks. podporucznik Daniel Struczyk - kapelan 23 Batalionu Lekkiej Piechoty w Białej Podlaskiej.

- Poza modlitwą i wsparciem duchowym dla naszych żołnierzy, policji i funkcjonariuszy straży granicznej, która na co dzień przebywa na granicy wschodniej chcemy okazać drobny gest wdzięczności. Czekolada poprawia nastrój, ale też daje potrzebną energię. Dni i noce są chłodne, a ci wszyscy nasi funkcjonariusze są przez okrągłą dobę w pasie granicznym. To jest im potrzebne. Zbiórkę tabliczek czekolady prowadzi także parafia św. Józefa w Międzyrzecu Podlaskim. W zakrystii znajduje się pudełko na czekolady.
Można je przynieść codziennie podczas odprawianych Mszy św. Każdy może włączyć się do tej akcji – mówi ks. Daniel Struczyk. POSŁUCHAJ


Zbiórka tabliczek czekolady dla służb strzegących naszej wschodniej granicy potrwa dwa tygodnie.

SK/DW
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Sławomir Karczewski
+48.500106003

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.