Garwolin

Powiat garwoliński: na dwóch gazach i nie tylko

Region Pon. 01.03.2021 14:45:21
01
mar 2021

Pijany motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek, inny z użytkowników dróg nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i pomimo pościgu udało mu się uciec. Do czołówki doszło w Słupie Pierwszym w gminie Borowie, jeden z kierowców z obrażeniami przewieziony został do szpitala.

23 lutego w Łaskarzewie policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który po drodze publicznej kierował samochodem Citroen C5 będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało zawartość 0,7 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

26 lutego w Słupie Pierwszym kierujący pojazdem renault 26- letni mężczyzna w trakcie wyprzedzania innego pojazdu na łuku drogi z podwójną linią ciągłą, zjechał na przeciwległy pas doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem toyota. Kierujący toyotą został z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.
28 lutego w Iwowem w gminie Borowie 27-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierując motocyklem Cross Yamacha stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę budynku. Jak się okazało, znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało 1,7 prom alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tego samego dnia o godz. 01:54 w Samogoszczy w gm. Maciejowice, policjanci, chcąc zatrzymać do kontroli drogowej pojazd w związku z popełnionym wykroczeniem, dali znak za pomocą latarki z tarczą koloru czerwonego kierującemu pojazdem BMW, który poruszał się autem z niesprawnym światłem mijania. Kierujący nie zareagował i nie zatrzymał się. Pomimo podjętego pościgu z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący oddalił się w kierunku Warszawy. Ustalaniem kierującego zajmują się policjanci z posterunku w Maciejowicach.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.