Garwolin

Powiat garwoliński: wygrali czujki czadu

Region Czw. 25.02.2021 09:16:36
25
lut 2021

24 lutego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu przeprowadzonego w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

Kampania dotyczyła zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatrucia tlenkiem węgla. Organizatorem przedsięwzięcia był komendant powiatowy PSP w Garwolinie oraz starosta powiatu garwolińskiego.

Konkurs ogłoszony w ubiegłym tygodniu na łamach czterech lokalnych portali internetowych polegał na rozwiązaniu krzyżówki, poprzez wpisanie odpowiedzi na pytania związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem oraz pracą strażaka i jak najszybszym nadesłaniu hasła. Osoby, które jako pierwsze nadesłały do redakcji portali prawidłowe rozwiązanie otrzymały komplet dwóch czujek - tlenku węgla i dymu, ufundowane przez starostę  Mirosława Walickiego. Dla dwóch kolejnych osób również zostały przewidziane nagrody rzeczowe w postaci czujki tlenku węgla (za drugie miejsce) oraz czujki dymu (trzecie miejsce), które przekazał komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie st. bryg. Krzysztof Tuszowski oraz jego zastępca st. kpt. Tomasz Biernacki.

Szczegółowe informacje na temat ogólnopolskiej kampanii edukacyjno- informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” oraz tego jak uniknąć zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla można znaleźć pod poniższym linkiem: : Czujka na strazy twojego bezpieczenstwa

Zwycięzcami tegorocznego konkursu byli:

Tadeusz Kowalik
Tomasz Cichecki
Piotr Szymczuk
Kamila Biernacka
Cezary Cichecki
Beata Rybarczyk
Justyna Cichecka
Tomasz Ornat
Kinga Mućko
Paulina Wasilewska
Agnieszka Gazda
Mariusz GaładykWJ/Js
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.