Łuków

Powiat łukowski: trzy wypadki podczas majowego weekendu

Region Wt. 04.05.2021 15:29:48
04
maj 2021

Na drogach powiatu łukowskiego w długi majowy weekend doszło do trzech wypadków: w Ławkach, Celinach i Woli Kisielskiej. Wyglądały groźnie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Nocą z 30 kwietnia na 1 maja w Ławkach kierujący audi 18-latek z gminy Łuków wyjeżdżając z drogi podporządkowanej przejechał na wprost przez skrzyżowanie i uderzył w przydrożne drzewo. Okazało się, że kierujący osobówką w ogóle nie hamował przed zdarzeniem, a siła uderzenia była tak duża, że audi uległo całkowitemu zniszczeniu. Na szczęście obrażenia ciała jakich doznał 18-latek i jadący z nim dwaj koledzy nie zagrażają ich życiu. Młodzi mężczyźni trafili do szpitala.

Tej samej nocy w Celinach kierujący renault 24-latek z gminy Trzebieszów najprawdopodobniej jadąc z nadmierną prędkością na zakręcie wypadł z drogi. Po wjechaniu do przydrożnego rowu uderzył w betonowy przepust. Kierujący autem doznał niegroźnych urazów, natomiast pasażer jego auta doznał obrażeń ciała wymagających dłuższego leczenia szpitalnego.

W niedzielne popołudnie 2 maja w Woli Kisielskiej 27-latek z gminy Stanin wybrał się na przejażdżkę quadem. Również i on zjechał pojazdem z drogi i uderzył w betonowy przepust. Na szczęście młody mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń ciała. Nie zagrażają one jego życiu.

Jak informuje oficer prasowy KPP Łuków asp. sztab. Marcin Józwik, ze wstępnych ustaleń wynika, że uczestniczący w tych wypadkach kierujący byli trzeźwi. Niemniej jednak teraz prowadzący postępowania ustalą dokładne szczegóły i okoliczności tych zdarzeń.


Informacja: KPP Łuków
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.