Biała Podlaska

Spotkanie noworoczne u prezydenta miasta

Region Sob. 21.01.2023 15:37:30
21
sty 2023

To była okazja do podsumowania minionego roku i złożenia życzeń na rozpoczęty właśnie rok. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele UM, miejskich spółek, stowarzyszeń, organizacji, klubów sportowych oraz bialscy przedsiębiorcy. Wśród zaproszonych gości byli także wójtowie sąsiednich gmin.

W piątek, 20 stycznia w nowej hali sportowej przy ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie noworoczne prezydenta miasta Biała Podlaska. Podczas spotkaniu podsumowano m.in. ubiegłoroczne działania inwestycyjne realizowane przez miasto, ale także zrealizowane wydarzenia kulturalne oraz inicjatywy społeczne. Wspominane wydarzenia zostały przedstawione na trzech krótkich filmach.
Wręczono również tytuł Zasłużony dla Miasta Biała Podlaska, który otrzymał dr Riad Haidar, lekarz pediatra i neonatolog. W rozmowie z Radiem Podlasie podkreślił czym jest dla niego to wyróżnienie. Prezydent Michał Litwiniuk z kolei podsumował najważniejsze wydarzenia 2022 roku, a także przybliżył plany na 2023 rok. Wręczono również Medale Prezydenta Miasta Biała Podlaska za zaangażowanie w pracę na rzecz mieszkańców miasta.
Wieczór uświetniły występy podopiecznych Ireneusza Parafiniuka z Zespołu Wokalnego „Chwilka” oraz „Chwilka na szpilkach”.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Izabela Chajkaluk
+48.500106004

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.