Konkurs

Zgłoszenia do TOP REGIONU 2021

Region Czw. 18.11.2021 11:18:24
18
lis 2021

Ruszają zgłoszenia do TOP REGIONU 2021. Propozycje przyjmujemy do 3 grudnia w 4 kategoriach: inwestycja, wydarzenie kulturalne z uwzględnieniem wydarzeń, które odbyły się on-line, wydarzenie sportowe lub sportowiec roku oraz inicjatywa społeczna 2021 roku.

Podobnie jak w ubiegłym roku ostatnia z czterech kategorii obejmie działania lokalnych społeczności, prospołeczne formy aktywności, które zorganizowano z myślą o ludziach czy całych grupach społecznych, szczególnie dotkniętych epidemią koronawirusa.

Przygotowania do plebiscytu podsumowującego mijający rok trwają a zainteresowane promocją swoich działań, instytucje i organizacje mogą już wysyłać propozycje, na które będzie można na początku grudnia zagłosować.

Zgłoszenia w tym roku przyjmujemy na adres e-mail konkurs@radiopodlasie.pl.

W zgłoszeniu należy uwzględnić:
► nazwę
► termin,
► dane organizatora w tym telefon kontaktowy
► oraz link do publikacji w Internecie materiałów na temat danego wydarzenia, inwestycji czy inicjatywy.

Propozycje wydarzeń oraz osób, na które będzie można zagłosować zgłaszają jednostki samorządu terytorialnego i podległe im instytucje, ośrodki kultury, kluby sportowe i instytucje zajmujące się sportem w regionie, ale także osoby prywatne. Można zgłosić maksymalnie dwie kandydatury.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia. 8 grudnia zostanie opublikowany specjalny formularz, za pośrednictwem, którego będzie można oddać głosy.

Regulamin konkursu TOP REGIONU 2021 dostępny jest TUTAJ.

Redakcja

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.