Łuków

18 medali dla zawodników KSW Łuków

Sport Wt. 13.12.2022 10:51:54
13
gru 2022

18 medali przywieźli z zawodów zawodnicy KSW Łuków. Podopieczni Zenona Pawlikowskiego zdobyli je na międzynarodowym Pucharze Polski w kickboxingu, który odbywał się w Janowie Podlaskim.

Polish Open - Międzynarodowy Puchar Polski w kickboxingu odbywał się w dniach 9 - 11 grudnia w Janowie Podlaskim. Razem z zawodnikami z Polski, wystartowali w nim reprezentanci Czech, Izraela, Litwy i Łotwy. Na zawodach bardzo dobrze wypadli podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący KSW Łuków.

Najlepiej zaprezentowali się Róża Zaniewicz i Kornel Domański, którzy zdobyli złote medale. Srebrne krążki wywalczyli Julia Radomyska, Julia Kondracka, Jakub Oponowicz i Jakub Bober, a brązowe - Emilia Krasuska, Maja Mucha, Borys Kaczorowski, Dominik Domżalski, Maciej Oponowicz, Alex Siekierzyński, Jakub Oponowicz, Michał Kruczek, Oskar Dudziński, Kacper Wryk i Bartosz Prusinowski.

Bez medali, ale z cennym doświadczeniem wrócili z zawodów Marcin Jandik, Alan Rosa, Nikodem Gurdziel, Wojciech Muszyński, Sebastian Czerski, Maksymilian Kondracki, Mikołaj Prusinowski, Konrad Zaniewicz.informacja i zdjęcia: KSW ŁukówNasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.