Cezary Miszta zadebiutował w Legii

Sport Pon. 02.11.2020 09:12:00
02
lis 2020

19-letni absolwent Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa Cezary Miszta zadebiutował 2 listopada w oficjalnym meczu pierwszego zespołu Legii Warszawa. Pochodzący z Łukowa zawodnik zastąpił w bramce wychowanka Pogoni Siedlce Artura Boruca.

Legia Warszawa wygrała pewnie 3:0 z Wartą Poznań w zaległym meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy. O zwycięstwie zdecydowała skuteczna pierwsza połowa legionistów, w której bramki zdobyli Paweł Wszołek, Filip Mladenović i Tomas Pekhart.

Druga część gry rozpoczęła się od ważnego wydarzenia dla Cezarego Miszty. Bramkarz kilka dni temu obchodził swoje 19. urodziny i w poniedziałek mógł mówić o spóźnionym prezencie. Młody legionista zastąpił Artura Boruca i od początku drugiej połowy strzegł bramki Wojskowych.

- To dla mnie niesamowite uczucie, bo zadebiutowałem w ukochanym klubie. Spełniłem jedno z moich największych marzeń – powiedział na „gorąco” po meczu Cezary Miszta.

Źródło: legia.com