Natalia Zarzycka z KSW Łuków zdobywa brąz

Sport Pon. 15.03.2021 16:20:00
15
mar 2021

Natalia Zarzycka, zawodniczka KSW Łuków, zdobyła brązowy medal podczas Turniej Kickboxingu, który odbywał się w Skarżysku Kamiennej. W zawodach brał udział również Kamil Szczygielski. Jemu tym razem medalu nie udało się zdobyć.

III Świętokrzyski Turniej Kickboxingu odbywał się 13 marca w Skarżysku Kamiennej. Do rywalizacji przystąpiło 273 zawodników i zawodniczek z 40 klubów. Ze względu na limit uczestników, zgodnie z protokołem bezpieczeństwa PZKB opracowanym na czas pandemii, zawody rozgrywano w dwóch halach sportowych. W turnieju wystartowało dwoje podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujących sekcję kickboxingu KSW Łuków. W kategorii do 50 kg juniorek w formule kick light walczyła Natalia Zarzycka, która zdobyła brązowy medal. W kategorii do 71 kg seniorów w formule low kick wystartował Kamil Szczygielski. W eliminacjach stoczył dobry pojedynek z zawodnikiem z Kielc, z którym niestety przegrał na punkty werdyktem 2-1. Kielczanin został później zwycięzcą całego turnieju.

Trener Zenon Pawlikowski, który nadesłał do nas relację z turnieju, tak podsumowuje niedzielny występ swoich podopiecznych: „Turniej w Skarżysku to pierwsze zawody naszych kickbokserów w tym roku. Rozgrywany był w formułach, które nie są najpopularniejsze w naszym klubie, stąd też udział tylko dwojga zawodników. Natalia i Kamil spisali się dobrze. Za tydzień w Piasecznie wystartują kadeci i tam będzie nas reprezentowało więcej zawodników”.

zdjęcie i informacja: KSW Łuków