Olimpia Łochów wywalczyła złoto!

Sport Śr. 28.04.2021 13:24:54
28
kwi 2021

24 i 25 kwietnia w Łochowie odbywał się Finał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju. O medale walczyły cztery zespoły, a wśród nich gospodarz turnieju Olimpia Łochów. Ekipa z naszego regionu odniosła ogromny sukces i wywalczyła pierwsze miejsce.

W walce o tytuł Mistrza Polski zmierzyli się: SKS Olimpia Łochów, UKS Bankówka Zielonka - aktualny Mistrz Polski, UKS Błyskawica Niechanowo i 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - aktualny wicemistrz Polski.
W półfinale zespół z Łochowa zmierzył się z ekipą z Gorzowa Wielkopolskiego, gospodarze wygrali 7;3 i wywalczyli prawo gry o złoty medal. W wielkim finale Olimpia zmierzyła się z UKS Bankówka Zielonka, po zaciętym meczu zespół z powiatu węgrowskiego wygrał 8:7 i sięgnął po złoto Mistrzostw Polski juniorów starszych.