Łuków

Sparingi na łukowskim ringu

Sport Śr. 17.03.2021 12:39:30
17
mar 2021

Bokserzy z Łukowa, Lublina i Łęcznej spotkali się w hali w Szkole Podstawowej nr 2. Odbyły się tam pięściarskie sparingi. Jak podkreśla trener łukowskich bokserów Zenon Pawlikowski to bardzo ważny element treningu, szczególnie w okresie przygotowań do zawodów.

Wszyscy bokserzy, którzy we wtorek 16 marca walczyli na łukowskim ringu reprezentują kluby zrzeszone w Lubelskim Okręgowym Związku Bokserskim. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentowali ŁKS Orlęta Łuków. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Pawła Berejowskiego - Berej Boxing Lublin i MGKS Gwarek Łęczna. Łukowski szkoleniowiec wystawił do sparingów dziewięcioro zawodników. Swoje umiejętności sprawdzali: seniorzy Aleksandra Michalak, Kinga Komorowska i Maciej Mościcki, juniorzy Martyna Czerepińska, Natalia Zarzycka, Bartosz Prusinowski i Kacper Brzozowski, kadetka Dominika Kondracka oraz młodzik Oskar Dudziński. Trener Paweł Berejowski przywiózł ze sobą silny skład na czele z wicemistrzynią Europy Weroniką Bochen.

„Sparingi to bardzo ważny element treningu bokserskiego, szczególnie w okresie przygotowań do zawodów – podsumowuje spotkanie w Łukowie trener Zenon Pawlikowski. I dodaje: - Cieszymy się, że mogliśmy stoczyć walki z tak wymagającymi przeciwnikami i na pewno będziemy kontynuować współpracę w tym zakresie z trenerem Pawłem Berejowskim i innym szkoleniowcami”.

zdjęcia i informacja: Zenon Pawlikowski ŁKS Orlęta Łuków


AKup/DW
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.