Tarkowski, Czarnocki i Leszczuk na podium w Toruniu

Sport Śr. 24.02.2021 15:18:13
24
lut 2021

W Toruniu odbyły się w miniony weekend Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Rywalizacja seniorów była prowadzona równolegle ze zmaganiami w kategorii U-23. Zawodnicy KS AZS AWF Biała Podlaska trzykrotnie stanęli na podium w kategorii U-23.

- Apetyty były znacznie większe, ale niestety nadszarpnięte zdrowie nie pozwoliło Piotrkowi Tarkowskiemu na zwycięstwo w skoku w dal w kategorii seniorów. To samo dotyczy wejścia na podium w trójskoku Bartosza Leszczuka - podkreśla trener Tadeusz Makaruk.

W skoku w dal Piotr Tarkowski zajął 4. miejsce w kategorii seniorów i pierwsze w U-23. Damian Czarnocki wywalczył 9 miejsce w seniorach oraz brąz w kategorii U-23. W trójskoku 8 miejsce wśród seniorów wywalczył Bartosz Leszczuk - zawodnik zdobył brązowy medal w kat. U-23.