Zawodnicy KSW Łuków wygrywają w Drezdenku

Sport Wt. 06.10.2020 07:40:27
06
paź 2020

Dziewięć medali zdobyli zawodnicy KSW Łuków, którzy brali udział w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule full contact w Drezdenku. Tytuły mistrzów wywalczyli Natalia Zarzycka i Maciej Mościcki.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule full contact odbywały się w dniach 2 - 4 października w Drezdenku. W zawodach udział wzięli podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący KSW Łuków. Turniejowe zmagania zakończyły się wywalczeniem przez łukowian dziewięciu medali. Mistrzowskie tytuły zdobyli Natalia Zarzycka i Macieja Mościckiego. Srebro wywalczyli Marta Pawlikowska, Aleksandra Michalak i Bartosz Prusinowski. Brąz - Monika Olszewska, Martyna Czerepińska, Kinga Komorowska i Kamil Szczygielski.

Jak informuje nas Zenon Pawlikowski, w turnieju startowało 164 zawodników z 45 klubów z całej Polski. Za wsparcie wyjazdu na mistrzostwa młodzi sportowcy dziękują burmistrzowi Łukowa. A szczegółowe wyniki łukowskich zawodników przedstawiają się następująco: