Łuków

Łuków: konsultacje kadry narodowej

Sport Wt. 27.07.2021 09:46:37
27
lip 2021

20 zawodników z pięciu klubów z Warszawy, Łazów, Piaseczna, Gorzowa Wielkopolskiego i Łukowa wzięło udział w konsultacji szkoleniowej. Było to spotkanie najmłodszych reprezentantów Polskiego Związku Kickboxingu w formule pointfighting. Szkolenie odbyło się w Aleksandrowie koło Łukowa.

Konsultacja szkoleniowa najmłodszych reprezentantów Polskiego Związku Kickboxingu w formule pointfighting odbyła się w minioną niedzielę 25 lipca na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie koło Łukowa. Jak informuje nas Zenon Pawlikowski w treningach wzięło udział 20 zawodników reprezentujących pięć klubów: AZS AWF Warszawa, Jurajska Akademia Sportu Łazy, X Fight Piaseczno, KS Dragon Gorzów Wielkopolski i KSW Łuków. Konsultacja składała się z części sprawnościowej i szkoleniowej. Punktem kulminacyjnym szkolenia były walki sparingowe rozegrane w formie turnieju.

W poszczególnych kategoriach wagowych zwyciężyli:

Zuzanna Węgrzyn - X Fight Piaseczno

Nikola Podejko - KS Dragon Gorzów Wielkopolski

Róża Zaniewicz - KSW Łuków (Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie)

Borys Kaczorowski- KSW Łuków (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łukowie)

Marcel Szwejk- AZS AWF Warszawa

Bartosz Daniluk – KSW Łuków (Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie)

Akcja szkoleniowa objęta była patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Treningi prowadził trener kadry narodowej Zenon Pawlikowski.zdjęcia i informacja: KSW ŁukówNasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.