Sukcesy siatkarzy z łukowskiej „Czwórki”

Sport Czw. 02.11.2023 08:38:05
02
lis 2023

Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie mają za sobą kolejne dobre występy. Podopieczni Jakuba Ostrowskiego dobrze zaprezentowali się na turniejach w Ostrołęce i w Lublinie.

Chłopcy z piątej klasy: Adam Mądry, Antoni Strzelczak, Alan Grzyb i Adam Kołodziej wzięli udział w rozgrywkach zorganizowanych przez UKS Olimp w Ostrołęce. Odbyły się one w sobotę, 28 października. Wygrali tam sześć spotkań, a trzy przegrali. Ostatecznie zajęli szóste miejsce na 16 startujących zespołów.

W niedzielę, 29 października siatkarze z „Czwórki” grali w Lublinie na turnieju ,,dwójek”. W tej kategorii wystąpiły dwa zespoły: Adam Kołodziej, Marcel Antolak, Kacper Mazurek oraz Kuba Cegiełko. W klasyfikacji końcowej podopieczni Jakuba Ostrowskiego zajęli pierwsze oraz piąte miejsce na 14 startujących zespołów z województwa lubelskiego. Organizatorem rozgrywek była Akademia Młodego Siatkarza.

Oprócz zmagań turniejowych dwaj zawodnicy z klasy siódmej: Wojtek Mądry i Marcel Olszewski przebywali od piątku do niedzieli w Białej Podlaskiej na zgrupowaniu kadry województwa lubelskiego. Organizatorem wydarzenia był Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej.

Trenerem i opiekunem siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 4 jest Jakub Ostrowski.
informacja i zdjęcia: SP 4 Łuków