Zawodnicy Olimpijczyka Łuków na mistrzostwach w Biłgoraju

Sport Śr. 25.10.2023 09:21:16
25
paź 2023

Krystian Śledź i Rafał Łobejko, młodzi zawodnicy z Klubu Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej, wzięli udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów w Biłgoraju. Rafał wywalczył na zawodach brązowy medal.

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów odbywały się w Biłgoraju w dniach 20-22 października. Olimpijczyka Łuków reprezentowało na zawodach dwóch zawodników: Krystian Śledź i Rafał Łobejko. Obydwaj wywalczyli w swoich kategoriach czwarte miejsca. Dodatkowo Rafał w kategorii +96 kg wywalczył za podrzut brązowy medal.

Była to ostatnia impreza zaliczana do mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. Poniżej wyniki z kategorii wagowych, w których wystąpili podopieczni Roberta Dołęgi: